<    חזרה לבלוג של Netkids

הספרייה הדיגיטלית

מהי הספריה הדיגיטלית?

הספריה הדיגיטלית, מכילה תכנים המותאמים לגננות, מורים ומדריכי חוגים המעוניינים  להעשיר ולהרחיב את הידע,  לקבל גישה למגוון פעילויות לעבודה עם ילדים בגיל הרך ולקבל תעודת הכשרה. אנו מאמינים כי מוטלת עלינו האחריות להעביר את הידע לבעלי המקצוע, למידה עוזרת לילדים לפתח שאיפות חדשות.

מבחר זה של משאבים חינוכיים מקוונים המיועדים למורים , גננות ומדריכים נועד לתמוך במנהיגי החינוך התומכים בילדים. הטכנולוגיה מאפשרת ללומדים לנצל משאבים ומומחיות מתחום הריקוד, מוזיקה, תאטרון, אמנויות ועוד.

ספריה מקיפה זו מכסה מגוון רחב של נושאים, כל התכנים בספריה נבחרו בקפידה  במטרה לנצל את היצירתיות והסקרנות של הילדים. תוכניות פעילויות דיגיטליות עוזרות לקחת את הילדים מעבר ללימוד במסגרות הרגילות, לעסוק בדמיון וביצירתיות .

סדרת סרטונים ותכנים של פעילויות חינוכיות מהנות והופכות את הלימוד למשהו שניתן להנגיש לילדים באמצעות  אנימציות ואפקטים קוליים, באמצעותם ליצור ולשפר מיומנויות למידה.

מטרת השיעורים המועברים בספריה היא ליצור מיומנויות רגשיות ולהעניק באמצעותם כלים מעשיים לילדים, על מנת להבין מה הילדים מרגישים, כיצד לקבל חוסן רגשי , כיצד לבסס  שליטה בדחפים ועוד.

אוסף התכנים בספריה הדיגיטלית ההולך וגדל כולל שיעורים דיגיטליים, המועברים בצורה מקצועית על ידי מיטב המומחים  ושירים להורדה עם  מוזיקה  שתשפר את כישורי ההאזנה של הילדים, תשפר את אוצר המילים  יכולת ההגייה שלהם ותטפח את היצירתיות שלהם. דרך הספריה הדיגיטלית , מורים, גננות ומדריכים יכולים לגלות מגוון רחב של פעילויות מעשיות, קלות ליישום ו.

 

למה מומלץ להשתמש בספריה הדיגיטלית?

בעוד שההשכלה האקדמית שקיבלתם בתור אנשי חינוך, מהווה את היסודות, הרי שפיתוח מתמשך של המחנכים, מספק אמצעי לשיפור כוח האדם ולשימור צוות חינוכי יעיל ואיכותי לאורך זמן. זה יכול לסייע לאנשי חינוך חדשים להיקלט בתפקיד וליצור קשר חזק עם הילדים .

תפקיד ההוראה הוא מאוד תובעני והציפיות של ההורים ושל מערכת החינוך ממורים, גננות ומדריכים רק מתפתחות עם הזמן, הדרישה היא כי אנשי החינוך יפתחו מיומנויות חדשות , עליהם להישאר מעודכנים לגבי הדרישות המשתנות  במערכת החינוך, בטכנולוגיה , בעיקר בעידן של הרשתות החברתיות, טיק טוק ועוד.

הספריה הדיגיטלית מעניקה הזדמנויות ותמריצים להתפתחות מקצועית כדי לאפשר למורים, גננות ואנשי חינוך בכלל לרענן, לפתח ולהרחיב את הידע וההבנה שלהם, לשפר פרקטיקות ולרכוש כישורי למידה נוספים ובדרך יצירתית, מעשירה ומעניינת.

הספריה מכילה מגוון שלם של פעילויות: קורסים, הדרכה מקוונת, פיתוח מקצועי, ההכשרה נגישה להענקת כישורים גבוהים יותר על ידי פיתוח המקצועי תוכלו לדרוש העלאת שכר או להרחיב ולפתח את הקריירה ומערך השיעורים שאתם מעבירים. הקורסים יספקו לכם התפתחות מקצועית .

בעלי גנים או מדריכי חוגים  המבקשים להגדיל את שיעורי הנרשמים, יכולים לעשות זאת באמצעות תוכניות העשרה שיעניקו לכם יתרון על פני המתחרים שלכם. גני ילדים המיישמים תוכניות העשרה אטרקטיביים יותר עבור הורים המחפשים גן או חוג לילדיהם.

כיום לא מספיק לקבל הכשרה אקדמית, יש דרכים לא פורמליות ללמידה של צוות החינוך באמצעות יצירת רשת דיגיטלית ושיתוף במומחיות  על ידי מורים בעלי ניסיון. הספריה הדיגיטלית היא למעשה “קהילת למידה מקצועית”.

יישום תוכנית הספריה הדיגיטלית היא דרך בטוחה להעשיר ולהגדיל את שיעורי השתתפות של ילדים בתכנים אותם תרצו להעביר לגיל הרך, במסגרות הלימוד בהם אתם פועלים כאנשי מקצוע.

 

מהם התכנים שאנו מלמדים אתכם להעביר? 

התכנים בספריה הדיגיטלית, הן למעשה פעילויות שנועדו לעורר את מוחם של הילדים, לעודד אותם להיות יצירתיים, להשתמש בדמיון ולטפח את כישרונותיהם הטבעיים מגיל צעיר ולפתח יכולות אחרות שלהם באמצעות  אמנויות הבמה ועוד שלל נושאים.

תוכניות העשרה הן פעילויות שתוכלו להעביר , מחוץ לשעות הלימוד הפורמליות, כיף ומשחק חיוניים להתפתחות הילדות המוקדמת ,המשחק משפר את היכולות של ילדים לארגן, ללמוד כיצד להסתדר עם ילדים אחרים ואפילו מהוות כלי לוויסות רגשות, כל זה תוך כדי  למידה של אמנות ועשיית כיף והנאה מחוץ לסביבה היומיומית והפורמלית .

 

מה הילדים ירוויחו מכך?

הספריה הדיגיטלית פותחה כדי לתמוך בצמיחה ההוליסטית של הילדים , תוכניות העשרה מציעות מגוון שיעורים המתאימים להתפתחות בתינוקות, לשפר מיומנויות לא מפותחות או לאתגר ילדים בתחומים שבהם הם מצטיינים.

יש ילדים שניחנו בכישרונות טבעיים,  התוכניות שתעבירו להם  יטפחו את הכישורים והתשוקות שלהם  כדי שיגיעו לרמות הגבוהות ביותר. כמו כן, אם ילד יצירתי, אך אינו יודע במה הוא מצטיין, הוא יכול לגלות תחומי עניין חדשים, על ידי השתתפות בשיעורי מוזיקה ואמנות למשל.

 

תחומי לימוד ומי מעבירים את הקורסים?

כל התכנים בספריה הדיגיטלית מועברים על ידי מדריכים מוסמכים של תוכנית העשרה, מורים למוזיקה למשל, מעבירים שיעורי העשרה במוזיקה. אתם תוסמכו על ידי בעלי מומחיות, תלמדו כיצד לעבוד עם ילדים צעירים, כדי לעצב שיעורים ופעילויות המתאימים לגיל הרך.

אנו מציעים לכם שיעורי העשרה הפונים לילדים עם תחומי עניין ומיומנויות שונות,  בתחומים שאינם בהכרח חלק מהחוויה היומיומית בגנים ובבתי הספר והחוגים,  אך עדיין יתמכו בהתפתחותם כגון ריקוד, לימוד מושגים מוזיקליים,

פעילויות שבהן ילד יכול ללמוד מיומנויות לעומק. אנו מציעים קורסים המקנים שיעורים המאפשרים לילדים לחקור וללמוד  כל תחום יצירתי לעומק , למשל ריקוד, שירה ועוד .  בנוסף יש לנו קורסים בתחום של גמילה מהחיתול, מעבר לגן עיריה, קורס התפתחות לתינוקות ועוד שלל תכנים מרתקים להעשרה שלכם .

שיתוף הפוסט:

פוסטים נוספים בבלוג

כלי נגישות